Celsa Steel Service levererar armeringsprodukter och -tjänster i hela Sverige. Produktion och lager finns på flera orter runtom i landet. Försäljningskontor finns geografiskt placerade från Ystad i söder till Umeå i norr.

Celsa Steel Service personal har många års erfarenhet av armeringsarbete och är behjälpliga för produktrådgivning, planering av genomförande och offering av armering och armeringstjänster.

Försäljningen är uppdelad i geografiska regioner:
Norr, mitt, väst och syd.

Region Mitt

Mitham Al-Zwair
Regionansvarig
Munkovägen 3
721 32 Västerås
Telefon: 021 – 15 86 71
E-post: mitham.alzwair@celsa-steelservice.com

david-hoglund_400x600

David Höglund
Försäljningstekniker
Munkbovägen 3
721 32 Västerås
Telefon: 021 – 15 86 74
E-post: david.hoglund@celsa-steelservice.com

Daniel Vatanen
Försäljningstekniker
Munkbovägen 3
721 32 Västerås
Telefon: 021 – 15 86 56
E-post: daniel.vatanen@celsa-steelservice.com

Region Norr

Gunnar Forsgren
Regionsansvarig
Norra Obbolavägen 89
904 22 Umeå
Telefon: 090 – 12 43 70
E-post: gunnar.forsgren@celsa-steelservice.com

Tord Karlsson
Försäljningstekniker
Munkbovägen 3
721 32 Västerås
Telefon: 021 – 15 86 58
E-post: tord.karlsson@celsa-steelservice.com

Region Väst
Magnus Bengtsson
Regionsansvarig
Telefon: 035154110
adam-webb

Adam Bengtsson
Försäljningstekniker
Box 119 301 04 Halmstad
Telefon: 035 – 15 41 23
E-post: adam.bengtsson@celsa-steelservice.com

Region Syd

Tony Jönsson
Regionsansvarig
Telefon: 040-21 39 30
E-post: tony.jonsson@celsa-steelservice.com

Roger

Roger Kjellin
Teknisk innesäljare
Box 119
301 04 Halmstad
Telefon: 035 – 15 41 13
E-post: roger.kjellin@celsa-steelservice.com

Bengt Neij
Försäljningsingenjör
Box 119
301 04 Halmstad
Telefon: 035 – 15 41 09
E-post: bengt.neij@celsa-steelservice.com