Beställ betongkomplement, armering eller armeringstjänster.

Armeringslösningar från Celsa Steel Service effektiviserar byggprojekt och förbättrar miljöprestandan i byggnader och infrastruktur. Celsa Steel Service levererar armeringsprodukter och tjänster i hela Sverige.

Produktion och lager finns på flera orter runtom i landet. Försäljningskontor finns geografiskt placerade från Ystad i söder till Umeå i norr. Celsa Steel Service personal har många års erfarenhet av armeringsarbete och är behjälpliga för produktrådgivning, planering av genomförande och offerering av armering och armeringstjänster. Försäljningen är uppdelad i geografiska regioner: Norr, mitt, väst och syd.

Region Mitt

Joakim Johansson
Regionsansvarig
Munkbovägen 3
721 32 Västerås
Telefon: 021 – 15 86 57
E-post: joakim.johansson@celsa-steelservice.com

Jimmy - Teknisk innesäljare för armering och betongkomplement

Jimmy Trygg (föräldarledig)
Regionsansvarig
Munkbovägen 3
721 32 Västerås
Telefon: 021 – 15 86 46
E-post: jimmy.trygg@celsa-steelservice.com

Dan Helmin
Teknisk innesäljare
Munkbovägen 3
721 32 Västerås
Telefon: 021 – 15 86 56
E-post: dan.helmin@celsa-steelservice.com

Gunnar Zeeck
Teknisk innesäljare
Munkbovägen 3
721 32 Västerås
Telefon: 021-158674
E-post: gunnar.zeeck@celsa-steelservice.com

Johan Eriksmark
Teknisk innesäljare
Munkbovägen 3
721 32 Västerås
Telefon: 021 – 15 86 75
E-post: johan.eriksmark@celsa-steelservice.com

Jesper Söderlind
Specialist betongkomplement
Munkbovägen 3
721 32 Västerås
Telefon: 021-158678
E-post: jesper.soderlind@celsa-steelservice.com

Region Norr

Jan Forsberg
Regionsansvarig
Telefon: 090 – 12 43 71
E-post:  jan.forsberg@celsa-steelservice.com

Magnus Eriksson
Teknisk innesäljare
Telefon: 021 – 15 86 77
Region Väst
Magnus Bengtsson
Regionsansvarig
Telefon: 035154110
Patrick Darell
Teknisk innesäljare
Telefon: 035154101

Roger Kjellin
Teknisk innesäljare
Box 119
301 04 Halmstad
Telefon: 035 – 15 41 13
E-post: roger.kjellin@celsa-steelservice.com

Tina

Tina Gårdemark
Teknisk innesäljare
Box 119
301 04 Halmstad
Telefon: 035 – 15 41 20
E-post: tina.gardemark@celsa-steelservice.com

Region Syd
Patrik
Patrik Persson
Regionsansvarig
Telefon: 040 21 39 30
Patrick Darell
Teknisk innesäljare
Telefon: 035154101

Roger Kjellin
Teknisk innesäljare
Box 119
301 04 Halmstad
Telefon: 035 – 15 41 13
E-post: roger.kjellin@celsa-steelservice.com

Tina

Tina Gårdemark
Teknisk innesäljare
Box 119
301 04 Halmstad
Telefon: 035 – 15 41 20
E-post: tina.gardemark@celsa-steelservice.com